Lokaalmarkt Deurne opent in september
Goed nieuws, want Lokaalmarkt gaat naar Antwerpen! Vanaf september vindt de eerste Antwerpse Lokaalmarkt plaats in de voormalige supermarkt van Peeters-Govers op de Herentalsebaan in Deurne.
We willen met Lokaalmarkt impact hebben en diepgaand veranderen hoe we met ons eten en onze boeren omgaan. Het district Deurne en de A-ploeg steunen onze visie en dus werken we met plezier samen om van de eerste Lokaalmarkt in Antwerpen een succes te maken.
Bekijk hier de reportage op ATV: https://atv.be/nieuws/oude-gebouwen-van-verlaten-supermarkt-worden-hippe-versmarkt-120556
Praktisch
Lokaalmarkt Deurne opent vanaf september in de voormalige supermarkt van Peeters-Govers op de Herentalsebaan. Een fantastisch pand met een grote parking.
De dag dat de markt plaatsvindt, wordt later bepaald. Openingsuren: van 15-19u op een weekdag of van 9-12u op zaterdag.
Heb je interesse?
Kom dan naar het infomoment op woensdag 23 juni 2021 om 20u in de voormalige supermarkt Peeters-Govers (Herentalsebaan 193 in Deurne)
Stuur als bevestiging een mail naar sofie@lokaalmarkt.be, dan sturen we je alle praktische info.
Contact
Sofie De Clercq, marktverkenner Antwerpen
Foto Sofie © Studio Anorak
Lokaal - Veldstraat 18 - 8540 Deerlijk - sjarel@lokaalmarkt.be
Lokaalmarkt 2023
Deze website maakt gebruik van cookies voor een optimaal gebruik.